Engineered Wood Flooring Trendtime 4 Rustikal Dub Lugana prírodný olej plus kartáčovaná št. 1-lamela široká M4V, 1748904, 2010x160x13 mm
Kód: P475882
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Trendtime 4 v prevedení Rustikal Dub Lugana prináša dokonalú kombináciu prírodnej krásy a praktických vlastností. S jeho rozmermi 2010x160x13 mm a jedinečnou kartáčovanou úpravou, ktorá zvýrazňuje textúru dreva, sa každý kus stáva jedinečným prvkom vo vašej domácnosti. Prírodný olej, ktorým je povrch ošetrený, zaisťuje nielen estetickú príťažlivosť, ale aj ochranu a jednoduchú údržbu, čo znamená, že vaša podlaha zostane krásna a trvácna po mnoho rokov. Lamela s pokročilým systémom M4V zabezpečuje rýchlu a jednoduchú montáž, čím sa váš projekt stane hračkou. Doprajte svojej domácnosti elegantný a teplý vzhľad, ktorý zanechá dojem na každého návštevníka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.776 kg |
| EAN: | 4014809270263 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2010 x 160 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Rustikálna štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 4 |
| Názov dekoru: | Dub Lugana prírodný |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
