Engineered Wood Flooring Trendtime 8 Charakter, Dub Tanami olej prírodný široká lamela 4V-drážka 1751113 2200x185x13 mm/3,6 mm
Kód: P475913
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlaha Engineered Wood Flooring Trendtime 8 Charakter v elegantnom odtieni Dub Tanami je dokonalým spojením estetiky a funkčnosti. S rozmermi 2200 x 185 x 13 mm a špeciálnou 4V-drážkou sa táto široká lamela nielen skvele hodí do každého interiéru, ale jej inštalácia je rýchla a bezproblémová. Hrúbka 3,6 mm zaručuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť, pričom prírodný olej v povrchovej úprave dodáva podlahe hĺbku a chrání ju pred mechanickým opotrebením. S touto podlahou získate nielen kvalitný materiál, ale aj nadčasový dizajn, ktorý osvieži váš domov a zaručí, že sa v ňom budete cítiť príjemne a útulne.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11.941 kg |
| EAN: | 4014809282709 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Authentic |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Character |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Tanami |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
