Engineered Wood Flooring Trendtime 8 Classic, Dub olej plus handcrafted široká lamela V-drážka, 1739944, 1882x190x14 mm
Kód: P475801
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Zamilujte sa do krásy a nadčasovosti podlahy Engineered Wood Flooring Trendtime 8 Classic. S rozmermi 1882 x 190 x 14 mm a elegantnou širokou lamelou, táto dubová podlaha ponúka príjemný pocit pod nohami a dodáva vášmu interiéru sofisticovaný vzhľad. Olejované prevedenie zabezpečuje nielen hlboký lesk, ale aj ochranu pred poškodením, čo zaručuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. V-drážka umocňuje vizuálny dojem a vytvára prirodzený vzhľad, ktorý osloví každého, kto ocení detail. Pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a štýlový materiál, je táto podlaha ideálnou voľbou na dotvorenie vášho domova.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.388 kg |
| EAN: | 050000007595 |
| Hrúbka celkom: | 14 mm |
| Formát: | 1882 x 190 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Handcrafted štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Classic |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
