Engineered Wood Flooring Trendtime 8 Classic, Dub olej plus handscraped kartáčovaná št.široká lamela V-drážka, 1739953, 1882x190x15 mm
Kód: P475808
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Odkryte krásu a jedinečnosť podlahy Engineered Wood Flooring Trendtime 8 Classic, ktorá sa vyznačuje atraktívnym dizajnom dubu s olejovou úpravou a ručne škrabaným. Jej široká lamela s rozmermi 1882 x 190 x 15 mm nielenže vytvára dojem priestrannosti, ale aj poskytuje pevnosť a stabilitu, ktorú oceníte v každom interiéri. V-drážka podčiarkuje elegantný vzhľad a dodáva podlahe hlboký 3D efekt, čím sa stáva centrom pozornosti vo vašom domove. Navyše, technológia spracovania zaručuje jednoduchú údržbu a dlhú životnosť, takže sa môžete tešiť z krásy vašeho nového povrchu dlhé roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23.46 kg |
| EAN: | 050000007577 |
| Hrúbka celkom: | 15 mm |
| Formát: | 1882 x 190 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Handscraped kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 4 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Classic |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 8 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E002 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
