Engineered Wood Flooring Trendtime 8 Rustikal, Dub Kalahari olej prírodný široká lamela 4V-drážka 1751112 2200x185x13 mm/3,6 mm
Kód: P475914
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Trendtime 8 Rustikal v odtieni Dub Kalahari prináša do vášho interiéru jedinečný štýl a prírodnú krásu. S šírkou lamely 185 mm a dĺžkou 220 cm, pokryje väčšie plochy a vytvorí dojem prémiovej kvality, pričom robustná hrúbka 13 mm zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Prírodný olej dodáva podlahám nielen krásny vzhľad, ale aj ochranu, ktorá zabezpečuje jednoduchú údržbu a dlhodobé zachovanie estetických vlastností. 4V-drážka zvyšuje optickú hĺbku a navyše poskytuje lepšiu ochranu proti prenikaniu nečistôt a vlhkosti do spojov, čo oceníte najmä v domácnostiach s deťmi alebo domácimi zvieratami. Vytvorte si prostredie s atmosférou harmonického komfortu a prírodného šarmu s týmto výnimočným produktom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11.941 kg |
| EAN: | 4014809282686 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Authentic |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Kalahari |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
