Engineered Wood Flooring Trendtime 8 Rustikal, Dub Savanna olej prírodný široká lamela 4V-drážka 1751111 2200x185x13 mm/3,6 mm
Kód: P475915
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Trendtime 8 Rustikal v odtieni Dub Savanna nie je len podlahou, ale aj spôsobom, ako skrášliť váš interiér a dodať mu nádych prírodného prvku. Široká lamela s rozmermi 2200 x 185 mm a 4V-drážkou vytvára elegantný a vzdušný vzhľad, ktorý opticky zväčšuje priestor a zaručuje pohodlnú chôdzu. S hrúbkou 13 mm a vrstvou prírodného oleja s hrúbkou 3,6 mm ponúka táto podlaha vynikajúcu ochranu a odolnosť voči poškodeniu, pričom zachováva jedinečný vzhľad dreva. Tento podlahový materiál je jednoduchý na údržbu a s jeho prirodzenými tónmi dokonale zapadne do akéhokoľvek prostredia, či už v modernej domácnosti alebo tradične zariadenej chate.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11.941 kg |
| EAN: | 4014809282662 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Authentic |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Savanna |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
