Gerflor Virtuo 30 Acuarela Taupe 1476 2/0,3 mm 23/31 Dlažba/Kameň
Kód: 9930361
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Dlažba Gerflor Virtuo 30 Acuarela Taupe 1476 je dokonalou voľbou pre moderné interiéry, kde sa kombinujú elegancia a funkčnosť. S hrúbkou 0,3 mm a klasifikáciou 23/31 je táto dlažba ideálna pre intenzívne používané priestory, pričom ponúka excelentnú odolnosť voči opotrebeniu a každodenným nárazom. Jej výnimočná textúra v odtieňoch taupe dodáva každému priestoru hrejivý a prírodný nádych, pričom umožňuje jednoduchú kombinovateľnosť s rôznymi štýlmi zariadenia. S Gerflor Virtuo 30 získate nielen krásny a atraktívny vzhľad, ale aj praktické riešenie pre váš domov alebo kanceláriu, ktoré si zachová svoj pôvab aj po rokoch užívania.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.778 kg |
| EAN: | 355230003865 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 914 x 457 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 30 |
| Názov dekoru: | Acuarela Taupe |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 11 |
| Balení na palete: | 50 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,008 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S197 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
