Gerflor Virtuo 30 Baita Medium 1025 2/0,3 mm 23/31 1-lamela XL
Kód: 9930343
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte jedinečnú kvalitu podlahy s Gerflor Virtuo 30 Baita Medium, ktorá kombinuje moderný dizajn s dlhodobou odolnosťou. S hrúbkou 0,3 mm a triedou 23/31 je táto podlaha ideálna pre domácnosti aj komerčné priestory, pričom zaručuje odolnosť voči opotrebeniu. Získajte štýlový vzhľad v podobe 1-lamelových XL dosiek, ktoré prinesú do vášho interiéru elegantný pocit otvoreného priestranstva. Zaradenie do kategórie Baita Medium prináša nielen atraktívny vzhľad, ale aj skvelú odolnosť voči poškriabaniu a škvrnám, čo značne uľahčuje údržbu. Vďaka svojej špeciálnej štruktúre je podlaha tichá a pohodlná pod nohami, čo zaisťuje príjemnú atmosféru vo vašich obľúbených priestoroch. Premeniť váš domov na harmonické miesto ešte nikdy nebolo jednoduchšie s Gerflor Virtuo 30 Baita Medium.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.311 kg |
| EAN: | 355230003867 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1500 x 230 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela XL |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 30 |
| Názov dekoru: | Baita Medium |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 13 |
| Balení na palete: | 57 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,008 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S082 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
