Gerflor Virtuo 30 Blomma Light 1464 EIR 2/0,3 mm 23/31 1-lamela XL
Kód: 9930387
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte dokonalé riešenie pre vašu podlahu s Gerflor Virtuo 30 Blomma Light 1464 EIR, vyvinutým s ohľadom na vašu pohodu a praktickosť. S hrúbkou len 0,3 mm a rozmermi 1-lamela XL, táto podlaha poskytuje nielen elegantný vzhľad, ale aj vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Certifikácia 23/31 zaručuje vysokú triedu odolnosti voči každodennému zaťaženiu, čo znamená, že si môžete byť istí, že vaša podlaha zostane krásna aj pri intenzívnom používaní vo všetkých častiach vášho domova. EIR (Embossed in Register) technológia prináša autentický vzhľad dreva, ktorý dodá vašim interiérom jedinečný charakter a pohodlnú atmosféru. Nech už plánujete úpravy v obývacej izbe alebo kuchyni, Gerflor Virtuo je ideálnou voľbou pre jednoduchý údržbu a dlhú životnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.402 kg |
| EAN: | 355230003873 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1500 x 230 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela XL |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 30 |
| Názov dekoru: | Blomma Light |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 11 |
| Balení na palete: | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,008 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S188 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
