Gerflor Virtuo 30 Blomma Natural 1465 EIR 2/0,3 mm 23/31 1-lamela XL
Kód: 9930385
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Gerflor Virtuo 30 Blomma Natural 1465 EIR je moderná podlahovina, ktorá kombinuje eleganciu s vysokou odolnosťou. S hrúbkou iba 2 mm a hmotnosťou 0,3 mm je tento produkt mimoriadne flexibilný, čo umožňuje jeho jednoduchú inštaláciu a prispôsobenie rôznym interiérom. Trieda opotrebenia 23/31 zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť v domácnostiach aj v komerčných priestoroch, pričom XL panel s jednou lamelou poskytuje prirodzený vzhľad a plynulé prechody po celej ploche. Povrchová štruktúra EIR (Embossed in Register) napodobňuje realitu dreva, čím vytvára autentický vzhľad, ktorý obohatí každý priestor. Okrem estetického dojmu je podlahovina tiež mimoriadne odolná voči poškriabaniu a protišmyková, čo zabezpečuje bezpečnosť a pohodlie pri každodennom používaní. S Gerflor Virtuo 30 Blomma Natural môžete vytvoriť harmonický a zároveň funkčný domov, ktorý vydrží roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.402 kg |
| EAN: | 355230003874 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1500 x 230 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela XL |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 30 |
| Názov dekoru: | Blomma Natural |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 11 |
| Balení na palete: | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,008 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S016 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
