Gerflor Virtuo 30 Bohem Light Grey 1459 EIR 2/0,3 mm 23/31 1-lamela
Kód: 9930337
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a funkčnosť podlahy Gerflor Virtuo 30 Bohem Light Grey, ktorá dokáže spojiť estetiku s praktickosťou. S hrúbkou iba 2,0 mm a robustným nosným jadrom ponúka vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu, pričom je zaručená aj jednoduchá inštalácia a údržba. Jej elegantný svetlosivý odtieň a realistická textura s EIR povrchom (Embossed in Register) prinášajú do vášho interiéru moderný vzhľad, ktorý sa hodí do rôznych štýlov. S triedou 23/31 je táto podlaha ideálna pre domácnosti aj komerčné priestory s intenzívnym využitím, čím zabezpečuje dlhodobú hodnotu a spokojnosť. Vstúpte do sveta kvalitného bývania a vychutnajte si komfort, ktorý podlaha Gerflor Virtuo 30 prináša.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.63 kg |
| EAN: | 355230003878 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1219 x 184 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 30 |
| Názov dekoru: | Bohem Light Grey |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 17 |
| Balení na palete: | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,008 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S195 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
