Gerflor Virtuo 30 Qaja Beige 1473 2/0,3 mm 23/31 1-lamela
Kód: 9930335
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte podlahu Gerflor Virtuo 30 Qaja Beige 1473, ktorá kombinuje elegantný vzhľad so skvelými výkonnostnými parametrami. S hrúbkou len 0,3 mm a klasifikačným stupňom 23/31, táto 1-lamelová vinylová podlaha je navrhnutá tak, aby zvládala náročné prostredie domácností aj komerčných priestorov. Jej pôvabný béžový odtieň prináša do vašich interiérov príjemnú atmosféru, zatiaľ čo odolnosť voči opotrebeniu zabezpečí dlhodobé používanie bez známok poškodenia. Ďalšou výhodou je jednoduchá údržba – stačí len zametať či utierať vlhkou handrou, aby ste zachovali jej krásny vzhľad. S Gerflor Virtuo 30 nesmierne ľahko vytvoríte štýlový a moderný priestor, ktorý budete hrdý ukázať svojim hosťom. Investujte do podlahy, ktorá zodpovedá vašim potrebám a vkusom, a užite si komfort a estetiku, ktoré s ňou prichádzajú.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.92 kg |
| EAN: | 355230003886 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1219 x 184 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 30 |
| Názov dekoru: | Qaja Beige |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 21 |
| Balení na palete: | 56 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,008 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S201 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
