Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic Acuarela Taupe 1476 5,4/0,3 mm 23/31 Dlažba/Kameň
Kód: 9930452
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte jedinečnú kombináciu estetického dizajnu a praktickosti s dlažbou Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic v odtieni Acuarela Taupe. S hrúbkou 5,4 mm a odolnosťou 23/31 je táto dlažba ideálnym riešením pre oblasti s vyššou intenzitou premávky, ako sú obývacie miestnosti alebo kancelárie. Jej akustické vlastnosti nielenže zabezpečujú príjemnejšie prostredie, ale aj znižujú hlučnosť, takže si môžete vychutnať pokoj a pohodlie vo svojich priestoroch. Inštalácia je jednoduchá, bez potrebných lepidiel a nástrojov, čo šetrí váš čas a námahu, pričom jej atraktívny kameňový vzhľad obohatí akýkoľvek interiér. S Gerflor Virtuo 30 získate nielen krásny, ale aj praktický podlahový materiál, ktorý vydrží roky a zachová si svoj pôvodný vzhľad.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.443 kg |
| EAN: | 355230003889 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 5,4 mm |
| Formát: | 730 x 399 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Rigidná kompozitná doska |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 3 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 30 Rigid |
| Názov dekoru: | Acuarela Taupe |
| Nosič - materiál: | PVC |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Podložka hr. 1,2 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,0216 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | S197 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 8-10 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
