Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic Baita Medium 1025 5,4/0,3 mm 23/31 1-lamela XL
Kód: 9930516
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic Baita Medium 1025 je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetiky, komfortu a funkčnosti vo svojich interiéroch. S hrúbkou 5,4 mm a robustnou konštrukciou 1-lamela XL sa môžete tešiť na maximálnu odolnosť a dlhotrvajúcu kvalitu, ktorá udržuje váš priestor elegantný a príjemný. S akustickými vlastnosťami tohto produktu bude každý krok tichší, čím zabezpečí pokojnejšie prostredie pre vašu domácnosť alebo kanceláriu. Materiál s triedou zaťaženia 23/31 je garantom toho, že podlaha odolá každodennému opotrebovaniu, a preto je ideálny aj pre intenzívne používané oblasti. Nepodceňujte ani jednoduchú údržbu – len pár jemných úkonov postačí, aby táto podlaha vyzerala ako nová. Tento produkt sa nielenže dá jednoducho inštalovať, ale aj dokáže prispôsobiť akémukoľvek štýlu interiéru, čo ho robí výnimočným riešením pre moderné bývanie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.85 kg |
| EAN: | 355230003891 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 5,4 mm |
| Formát: | 1492 x 229 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela XL |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Rigidná kompozitná doska |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 3 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60% |
| Kolekcia: | Virtuo 30 Rigid |
| Názov dekoru: | Baita Medium |
| Nosič - materiál: | PVC |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Podložka hr. 1,2 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,0216 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | S082 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 8-10 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
