Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic Blomma Beige 1460 EIR 5,4/0,3 mm 23/31 1-lamela XL
Kód: 9930331
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte spojenie moderného dizajnu a praktických výhod s vinylovou podlahou Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic v elegantnom odtieni Blomma Beige. S robustnou hrúbkou 5,4 mm a mimoriadnou odolnosťou (24/31) je táto podlaha ideálna pre všetky typy domácností, pričom poskytuje skvelú ochranu proti opotrebovaniu a poškodeniu. Povrch s technológiou Embossed In Register (EIR) je nielen vizuálne atraktívny, ale aj veľmi príjemný na dotyk, čo zaručuje jedinečný pocit pohodlia pri chodení. Jej akustické vlastnosti sú ďalšou veľkou výhodou, čím prispieva k zníženiu hluku a vytvára tak tichšie a útulnejšie prostredie vo vašej domácnosti. Jednolamelový dizajn v XL formáte umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu, pričom sa skvele prispôsobí akémukoľvek interiéru. Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic Blomma Beige je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú a štýlovú podlahu, ktorá spoľahlivo obstojí vo všetkých nárokoch každodenného života.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.85 kg |
| EAN: | 355230003893 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 5,4 mm |
| Formát: | 1492 x 229 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela XL |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Rigidná kompozitná doska |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 3 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 30 Rigid |
| Názov dekoru: | Blomma Beige |
| Nosič - materiál: | PVC |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Podložka hr. 1,2 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,0216 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | S201 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 8-10 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
