Gerflor Virtuo 30 Sunny Snow 1477 2/0,3 mm 23/31 1-lamela
Kód: 9930341
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Gerflor Virtuo 30 Sunny Snow 1477 je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kombináciu estetiky a funkčnosti vo svojich interiéroch. S hrúbkou 0,3 mm a klasifikáciou 23/31 sa môže pochváliť mimoriadnou odolnosťou voči opotrebovaniu, čo je predpokladom dlhej životnosti a zachovania jeho krásy aj pri zvýšenej záťaži. Navyše jeho 1-lamelová konštrukcia zabezpečuje jednoduchú inštaláciu a údržbu, čo šetrí váš čas a energiu. S povrchovou úpravou imituje textúru prírodného materiálu, čím dodá každej miestnosti svetlý a príjemný vzhľad, ktorý osvieži váš domov. Gerflor Virtuo 30 Sunny Snow nie je len podlahová krytina; preniká do atmosféry vášho interiéru a dodáva mu moderný a elegantný nádych.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.92 kg |
| EAN: | 355230003923 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1219 x 184 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 30 |
| Názov dekoru: | Sunny Snow |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 21 |
| Balení na palete: | 56 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,008 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S076 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
