Gerflor Virtuo 30 Tavla Beige 1451 2/0,3 mm 23/31 Dlažba/Kameň
Kód: 9930376
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte dokonalú kombináciu elegancie a odolnosti s dlažbou Gerflor Virtuo 30 Tavla Beige. S hrúbkou 2 mm a triedou zaťaženia 23/31 je táto dlažba ideálna pre komerčné i bytové prostredie, čím zabezpečuje špičkovú trvanlivosť a výkon aj v najvyťaženejších oblastiach. Jej vzor inšpirovaný prírodným kameňom vám prinesie nielen estetický prvok do vášho interiéru, ale zároveň jednoducho zapadne do každého štýlu zariadenia. Vďaka svojmu špeciálnemu povrchu je Gerflor Virtuo 30 nielen príjemný na dotyk, ale aj mimoriadne ľahko udržiavateľný, čo zabezpečuje dlhodobú krásu a funkčnosť výrobku. S touto dlažbou si môžete byť istí, že získate nielen štýlový, ale aj praktický produkt, ktorý vám pomôže vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru vo vašom priestore. Vyberte si Gerflor Virtuo 30 a premeňte svoj domov na elegantné a pohodlné miesto.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.567 kg |
| EAN: | 355230003924 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 610 x 610 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 30 |
| Názov dekoru: | Tavla Beige |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 13 |
| Balení na palete: | 42 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,008 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S178 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
