Gerflor Virtuo 30 Tavla Dark 1453 2/0,3 mm 23/31 Dlažba/Kameň
Kód: 9930378
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte dokonalý spojenie estetiky a funkčnosti s dlažbou Gerflor Virtuo 30 Tavla Dark 1453. S hrúbkou len 2 mm a vysokou odolnosťou s triedou 23/31 je ideálnym riešením pre obytné aj komerčné priestory, ktoré vyžadujú vynikajúcu trvácnosť a štýlový vzhľad. Moderný dizajn v tmavých odtieňoch dodá vašim interiérom nádych elegancie a súčasnosti, zatiaľ čo špeciálna povrchová úprava zabezpečuje ľahkú údržbu a odolnosť voči poškriabaniu. S Gerflor Virtuo 30 získate nielen kvalitný materiál, ale aj spoľahlivého partnera pri realizácii vašich dizajnových snov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.567 kg |
| EAN: | 355230003926 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 610 x 610 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 30 |
| Názov dekoru: | Tavla Dark |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 13 |
| Balení na palete: | 42 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,008 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S199 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
