Gerflor Virtuo 55 Baita Blond 1023 2,5/0,55 mm 33/42 4V 1-lamela XL
Kód: 9930472
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti s podlahou Gerflor Virtuo 55 Baita Blond. S hrúbkou 2,5 mm a robustnou vrstvou 0,55 mm, táto podlaha nielenže poskytuje vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu (trieda 33/42), ale tiež zabezpečuje dlhodobú trvácnosť, čo je ideálne pre komerčné aj rezidenčné priestory. Jej 4V fazetovanie dáva každému dielu prirodzený vzhľad, ktorý dokonale napodobňuje drevo, zatiaľ čo jednovrstvová konštrukcia XL ponúka jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby zložitých procedúr. Nechajte sa uniesť jej nadčasovým dizajnom, ktorý idealne ladí s každým interiérom, a užite si komfort, ktorý vám poskytuje špeciálna povrchová úprava navrhnutá pre maximálnu odolnosť voči škvrnám a vlhkosti. Gerflor Virtuo 55 Baita Blond nie len splní, ale prekoná vaše očakávania, a to všetko pri zachovaní ekologických štandardov a jednoduchého upratovania. S touto podlahou získate nielen esteticky príjemný priestor, ale aj praktické riešenie, ktoré vás nesklame.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.399 kg |
| EAN: | 355230003930 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 1500 x 230 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela XL |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 55 |
| Názov dekoru: | Baita Blond |
| Číslo dekoru: | 1023 |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Protiťah, podkladová vrstva: | NIE |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S081 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
