Gerflor Virtuo 55 Baita Taupe 1026 2,5/0,55 mm 33/42 4V 1-lamela XL
Kód: 9930474
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Gerflor Virtuo 55 Baita Taupe je podlahová krytina, ktorá spája elegantný dizajn s vysokou funkčnosťou. S hrúbkou 2,5 mm a nosnosťou triedy 33/42, táto podlaha odoláva každej výzve, ktorú si moderné domácnosti a komerčné priestory môžu pripraviť, čím je ideálnou voľbou pre intenzívne zaťažené miesta. Jej 4V technologie a 1-lamela XL dizajn zabezpečuje prirodzený vzhľad s minimálnym delením, čo prispieva k opticky zväčšenému priestoru a vytvára harmonické prostredie. So skvelou odolnosťou voči poškriabaniu a jednoduchou údržbou si môžete vychutnať krásu podlahy bez obáv o jej trvanlivosť. Nebojte sa experimentovať s nábytkom a doplnkami, pretože elegantný nuansovaný odtieň taupe skvele doplní akýkoľvek štýl interiéru a prinesie do vášho domova pocit útulnosti a elegance. Gerflor Virtuo 55 Baita Taupe je investícia, ktorá sa vám vráti mnoho rokov, zabezpečiac pohodlie a štýl bez kompromisov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.399 kg |
| EAN: | 355230003932 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 1500 x 230 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela XL |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 55 |
| Názov dekoru: | Baita Taupe |
| Číslo dekoru: | 1025 |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Protiťah, podkladová vrstva: | NIE |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S079 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
