Gerflor Virtuo 55 Blomma Brown 1461 EIR 2,5/0,55 mm 33/42 4V 1-lamela XL
Kód: 9930450
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Gerflor Virtuo 55 Blomma Brown 1461 EIR je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie elegancie a funkčnosti. S hrúbkou len 2,5 mm a odolnosťou triedy 33/42, tento vinylový povrch zaručuje vysokú trvácnosť aj pri intenzívnom zaťažení, čo je skvelé pre domácnosti aj komerčné priestory. Jednolamelová konštrukcia a vyhotovenie s 4V fazetou dodávajú podlahe moderný vzhľad, ktorý dokonale napodobňuje prírodné drevo, pričom cenovo efektívne a praktické riešenie pre interiéry. S povrchovou vrstvou o hrúbke 0,55 mm dosiahnete jednoduchú údržbu a ochranu pred poškodením, takže si môžete užívať krásu svojej podlahy bez zbytočných starostí. Pre tých, ktorí si cenia štýlovosť a kvalitu, je Gerflor Virtuo 55 skvelou voľbou pre každodenný život. Naplní vaše očakávania nielen vzhľadom, ale aj funkčnosťou, čím sa stane skutočným srdcom vášho domova.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.399 kg |
| EAN: | 355230003934 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 1500 x 230 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela XL |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Virtuo 55 |
| Názov dekoru: | Blomma Brown |
| Číslo dekoru: | 1461 |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S194 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
