Gerflor Virtuo 55 Blomma Natural 1465 EIR 2,5/0,55 mm 33/42 4V 1-lamela XL
Kód: 9930468
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte dokonalú harmóniu medzi prírodným vzhľadom a modernou technológiou s vinylovou podlahou Gerflor Virtuo 55 Blomma Natural 1465 EIR. S hrúbkou 2,5 mm a robustnou nosnou vrstvou 0,55 mm zaisťuje táto podlaha výnimočnú odolnosť voči opotrebeniu, čo ju predurčuje na použitie v náročných prostrediach s triedou 33/42. Vďaka špeciálnemu EIR povrchu, ktorý verne napodobňuje prírodné drevo, nielenže pridáva na estetike vášho interiéru, ale zároveň ponúka aj praktické výhody ako jednoduchú údržbu a odolnosť voči škvrnám a vlhkosti. S inovatívnym systémom 4V a XL lamelami sa Gerflor Virtuo 55 jednoducho a rýchlo inštaluje, pričom zabezpečuje presné a dokonalé spojenie medzi jednotlivými dielmi. Dlhodobá životnosť a stabilita tejto podlahy zaručuje, že si zachová svoj atraktívny vzhľad aj vtedy, keď čelí každodennému zaťaženiu. Nech už zariaďujete domácnosť, kanceláriu či komerčný priestor, Gerflor Virtuo 55 vás nadchne svojou schopnosťou kombinovať estetiku s praktickosťou, a stane sa tak ideálnym riešením pre váš projek.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.399 kg |
| EAN: | 355230003938 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 1500 x 230 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela XL |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Virtuo 55 |
| Názov dekoru: | Blomma Natural |
| Číslo dekoru: | 1465 |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S016 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
