Gerflor Virtuo 55 Daintree Brown 1010 2,5/0,55 mm 33/42 4V 1-lamela XL
Kód: 9930465
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte eleganciu a funkčnosť s podlahou Gerflor Virtuo 55 Daintree Brown, ktorá v sebe spája krásu prírodného dreva a moderné technológie. S hrúbkou 2,5 mm a robustnou ochrannou vrstvou 0,55 mm ponúka táto vinylová podlaha ideálnu rovnováhu medzi estetikou a trvácnosťou, čím sa stáva perfektným riešením aj pre najzaťaženejšie miestnosti vo vašej domácnosti. Klasifikácia 33/42 zaručuje vysokú odolnosť voči opotrebeniu, takže si môžete naplno vychutnať jej krásu aj v oblastiach s intenzívnym pohybom. Dizajn v štýle „1-lamela XL“ dodáva vášmu interiéru nadčasový vzhľad, pričom špeciálna štruktúra s 4V fazetou nielen opticky zväčšuje priestor, ale tiež pridáva na autentičnosti. Jednoduchá inštalácia a údržba robia z tejto podlahy skvelú voľbu pre rodiny, ktoré hľadajú praktické a esteticky zaujímavé riešenie. Nezabudnite si dopriať komfort a štýl, ktorý Gerflor Virtuo 55 Daintree Brown prináša do každého kroku vo vašej domácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.399 kg |
| EAN: | 355230003943 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 1500 x 230 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela XL |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 55 |
| Názov dekoru: | Daintree Brown |
| Číslo dekoru: | 1010 |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Protiťah, podkladová vrstva: | NIE |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S024 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
