Gerflor Virtuo 55 Mikado 1100 2,5/0,55 mm 33/42 4V 1-lamela
Kód: 9930475
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte nový rozmer komfortu a štýlu s podlahou Gerflor Virtuo 55 Mikado. S hrúbkou 2,5 mm a robustnou štruktúrou zabezpečuje výnimočnú odolnosť voči opotrebeniu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre frekventované priestory. S triedou 33/42 je táto podlaha pripravená na použitie v komerčných aj domácich prostrediach, pričom jej 4-vrstvová konštrukcia garantuje výbornú akustiku a tepelnú izoláciu. Jednoduchá inštalácia a údržba sú ďalšími benefitmi, ktoré oceníte. Vďaka inovatívnemu dizajnu 1-lamely sa podlaha ľahko prispôsobí akémukoľvek interiéru, pričom prirodzený vzhľad a textúra dreva vytvárajú elegantnú atmosféru vo vašich priestoroch. Gerflor Virtuo 55 Mikado je dokonalou kombináciou funkčnosti a estetiky pre moderný životný štýl.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.91 kg |
| EAN: | 355230003958 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 1219 x 184 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 55 |
| Názov dekoru: | Mikado |
| Číslo dekoru: | 1100 |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Protiťah, podkladová vrstva: | NIE |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 15 |
| Balení na palete: | 64 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S053 |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
