Gerflor Virtuo 55 Sunny Snow 1477 2,5/0,55 mm 33/42 4V 1-lamela
Kód: 9930471
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte vynikajúcu kombináciu estetiky a funkčnosti s podlahou Gerflor Virtuo 55 Sunny Snow. S hrúbkou 2,5 mm a robustnou vrstvou 0,55 mm, táto podlaha zaručuje vysokú odolnosť proti opotrebeniu, čím je ideálna pre domácnosti aj komerčné priestory s intenzívnym pohybom. Trieda 33 zabezpečuje dlhú životnosť a minimálnu údržbu, zatiaľ čo jedinečný 4V systém vytvára elegantný vzhľad a prirodzený dojem. Skladba 1-lamela ponúka variabilitu pri inštalácii a flexibilitu v dizajne, pričom svetlá farba Sunny Snow dodáva vašim priestorom sviežosť a opticky ich zväčšuje. Vďaka pokročilým technológiam je podlaha odolná voči vode, čím sa hodí aj do kuchýň a kúpeľní. Vyberte si Gerflor Virtuo 55 a užite si harmonickú kombináciu moderného štýlu a praktických vlastností, ktoré obohatia váš domov alebo pracovný priestor.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.91 kg |
| EAN: | 355230003995 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 1219 x 184 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Kolekcia: | Virtuo 55 |
| Názov dekoru: | Sunny Snow |
| Číslo dekoru: | 1477 |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Protiťah, podkladová vrstva: | NIE |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 15 |
| Balení na palete: | 64 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S076 |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
