Gerflor Virtuo 55 Tavla Clear 1450 2,5/0,55 mm 33/42 4V Dlažba/Kameň
Kód: 9930481
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Gerflor Virtuo 55 Tavla Clear je moderná podlahová krytina, ktorá vyniká svojou výnimočnou odolnosťou a štýlovým dizajnom. S hrúbkou 2,5 mm a robustnou nosnou vrstvou 0,55 mm ponúka dôveryhodnú ochranu pred opotrebením, ideálnu pre obchodné a komerčné priestory s vysokou záťažou, klasifikovanú na úroveň 33/42. Tento produkt s mimoriadne jednoduchou inštaláciou a 4-žľabovou konštrukciou sa skvele hodí do rôznych interiérov, pričom zabezpečuje efektívnu akustickú izoláciu a komfortný pocit pri chôdzi. Jeho vzhľad dlažby a kameňa vnáša do priestoru eleganciu, pričom údržba je veľmi jednoduchá – stačí pár krokov a vaša podlaha bude vyzerať ako nová. Vďaka materiálom odolným voči vlhkosti a poškriabaniu, Gerflor Virtuo 55 Tavla Clear zaručuje dlhú životnosť a zachovanie svojho vzhľadu aj pri náročnom využívaní. Ak hľadáte podlahu, ktorá spojí funkčnosť s estetikou, tento produkt je ideálnou voľbou pre váš domov či kanceláriu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.645 kg |
| EAN: | 355230003997 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 610 x 610 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Virtuo 55 |
| Názov dekoru: | Tavla Clear |
| Číslo dekoru: | 1450 |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 56 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S200 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
