Gerflor Virtuo 55 Tavla Dark 1453 2,5/0,55 mm 33/42 4V Dlažba/Kameň
Kód: 9930490
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte eleganciu a funkčnosť s Gerflor Virtuo 55 Tavla Dark 1453, dlažbou, ktorá kombinuje moderný vzhľad s vysokou odolnosťou. S hrúbkou len 2,5 mm a pevnosťou triedy 33/42 je táto dlažba ideálna pre komerčné aj rezidenčné priestory, kde je potrebná dlhodobá trvanlivosť a estetično. Inovácia 4V fazety vám zaručí elegantný vzhľad s realistickým efektom dlažby alebo kameňa, čím dodá každému interiéru sofistikovaný nádych. Dlažba je nielen štýlová, ale aj praktická – jej odolnosť voči opotrebovaniu a poškriabaniu ju robí skvelou voľbou pre miesta s vysokou intenzitou pohybu. Vďaka ľahkej údržbe a vodeodolnosti si zachová svoju krásu aj pri každodennej záťaži. Zvoľte Gerflor Virtuo 55 Tavla Dark 1453 a vytvorte si priestor, ktorý spojí funkcionalitu s moderným dizajnom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.645 kg |
| EAN: | 355230003998 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 610 x 610 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Virtuo 55 |
| Názov dekoru: | Tavla Dark |
| Číslo dekoru: | 1453 |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 56 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S199 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
