Gerflor Virtuo 55 Tavla Green 1452 2,5/0,55 mm 33/42 4V Dlažba/Kameň
Kód: 9930483
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Dlažba Gerflor Virtuo 55 Tavla Green 1452 predstavuje ideálne spojenie funkčnosti a estetiky, ktoré obohatí každý interiér. S hrúbkou len 2,5 mm a špeciálnou ochrannou vrstvou 0,55 mm je tento produkt mimoriadne odolný voči poškriabaniu a opotrebovaniu, čo zaručuje dlhú životnosť aj v náročných podmienkach. Klasifikácia 33/42 znamená, že sa s dôverou hodí nielen do domácnosti, ale aj do komerčných priestorov s vysokou intenzitou pohybu. Praktický štvorsmerný zámkový systém zabezpečuje jednoduchú a rýchlu montáž, čím šetrí váš čas a námahu. S elegantným vzhľadom prírodného kameňa dokonale doladí atmosféru každého priestoru, pričom vám poskytne pohodlie, ktorý oceníte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.645 kg |
| EAN: | 355230003999 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 610 x 610 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Virtuo 55 |
| Názov dekoru: | Tavla Green |
| Číslo dekoru: | 1452 |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 56 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | S198 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
