H2O Floor Organic Classic Dub Rope Ethereal K669 ET 8 mm AC5/33 4V 1-lamela 1clic2go pure+
Kód: 9930822
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
H2O Floor Organic Classic Dub Rope Ethereal K669 ET je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie estetiky a funkčnosti. S hrúbkou 8 mm a klasifikáciou AC5/33, tento laminát odoláva každodennému opotrebeniu a zároveň pridáva eleganciu do vašich priestorov. Špeciálne 4V drážky na okrajoch podlahy zaručujú realistický vzhľad a prirodzený dojem dreva, zatiaľ čo technológia 1clic2go pure+ umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu bez potreby lepidla. S touto podlahou si môžete vychutnať nielen krásne interiéry, ale aj bezproblémovú údržbu a dlhodobú životnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.498 kg |
| EAN: | 4042456914841 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | O.R.C.A. (Organic Rigid Coreboard Abrasion-proof with Moisture Defense Technology) |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max.: | Bez podlahového kúrenia: anhydritový poter max. 0,5 CM %, cementový poter max. 2,0 CM %. S podlahovým kúrením: anhydritový poter max. 0,3 CM %, cementový poter max. 1,8 CM %. |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | H2O Floor Organic Classic |
| Názov dekoru: | Dub Rope Ethereal |
| Číslo dekoru: | K669 |
| Nosič - materiál: | Kompozitná doska |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 30 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | L121 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami: | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (NALFA 24 hodín) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 12 x 12 m (144 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 1,5 mm na 1 m dĺžky dlhšej steny (12 mm pri 8 m, 15 mm pri 10 m, 18 mm pri 12 m) |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
