Herringbone Dub Chantilly 5953 HO 8 mm AC5/32 4V rybia kosť 1clic2go pure+
Kód: 9930365
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Herringbone Dub Chantilly 5953 HO s hrúbkou 8 mm a triedou zaťaženia AC5/32 je ideálnou voľbou pre náročných používateľov, ktorí hľadajú kombináciu estetiky a trvanlivosti. Jej unikátny dizajn v rybej kosti dodáva interiéru sofistikovaný vzhľad, pričom každý kus je spracovaný s dôrazom na detaily. S technológiou 1clic2go pure+ je inštalácia rýchla a bezproblémová, čo šetrí váš čas a peniaze, a zároveň umožňuje jednoduché prenášanie alebo demontáž podlahy, ak by ste sa rozhodli zmeniť usporiadanie svojich priestorov. Dub Chantilly v odtieni svetlej farby opticky zväčšuje priestor a prináša do vášho domova príjemnú atmosféru. Vďaka svojej zvýšenej odolnosti voči opotrebeniu a škvrnám sa môžete tešiť z pekného vzhľadu podlahy aj v intenzívne využívaných miestnostiach, ako sú obývacie izby či chodby. Na podlahu Herringbone sa tak môžete spoľahnúť, že vám poskytne nielen estetickú hodnotu, ale aj praktické benefity na dlhé roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.998 kg |
| EAN: | 4042456001268 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 630 x 126 mm |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Herringbone 8 |
| Názov dekoru: | Dub Chantilly |
| Číslo dekoru: | 5953 |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 11 |
| Balení na palete: | 96 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | L003 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/32 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
