Herringbone Dub Firebrand K450 HO 8 mm AC5/32 4V rybia kosť 1clic2go pure+
Kód: 9930368
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte jedinečný dizajn a kvalitu podlahy Herringbone Dub Firebrand K450 HO s hrúbkou 8 mm a klasickou AC5/32 odolnosťou. S moderným vzorom rybej kosti a praktickým systémom 1clic2go pure+ sa inštalácia stáva hračkou a poskytuje dokonalý vzhľad vašej domácnosti alebo komerčného priestoru. Táto podlaha nie len že skvele odoláva každodennému opotrebovaniu, ale zároveň prináša teplý a útulný pocit do každého interiéru. Vďaka špičkovému spracovaniu a povrchovej úprave zamieňa dlhodobú odolnosť s estetickou hodnotou, čo zaručuje, že vaša podlaha bude vyzerať aj po rokoch veľmi dobre. Pridajte do svojho domova nádych elegance a funkčnosti s podlahou, ktorá spoľahlivo odoláva aj tým najväčším výzvam moderného života.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.998 kg |
| EAN: | 4042456001220 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 630 x 126 mm |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Herringbone 8 |
| Názov dekoru: | Dub Firebrand |
| Číslo dekoru: | K450 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 11 |
| Balení na palete: | 96 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8816 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/32 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
