Herringbone Dub Harlech 8573 LP 8 mm AC5/32 4V rybia kosť 1clic2go pure+
Kód: 9930369
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Herringbone Dub Harlech 8573 LP je ideálnym spojením elegance a funkčnosti. S hrúbkou 8 mm a triedou použitia AC5/32 sa môžete spoľahnúť na jej dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu, čo ju robí vhodnou pre intenzívne zaťažené priestory, ako sú hotely či kancelárie. Dizajn v štýle rybej kosti dodáva interiéru nadčasový pohľad a jedinečný šarm, zatiaľ čo technológia 1clic2go pure+ umožňuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu bez potreby špeciálnych nástrojov. S certifikovanou ekologickou výrobou si môžete vychutnať krásu prírodného dreva s vedomím, že ste urobili krok k udržateľnej budúcnosti. Vytvorte si domov, ktorý je nielen esteticky príťažlivý, ale aj praktický a bezpečný pre celú rodinu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.998 kg |
| EAN: | 4042456001275 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 630 x 126 mm |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Herringbone 8 |
| Názov dekoru: | Dub Harlech |
| Číslo dekoru: | 8573 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 11 |
| Balení na palete: | 96 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8573 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/32 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
