Laminát Parador Trendtime 6 4V Orech Galant natural matt-finish texture 1567474 1L 4V AC4/32 Safe-Lock 2200x243x9 mm
Kód: P9607
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Laminát Parador Trendtime 6 4V Orech Galant natural matt-finish texture je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spojenie estetiky a funkčnosti. S rozmermi 2200x243x9 mm a špecifikáciou AC4/32 poskytuje vysokú odolnosť voči opotrebovaniu, čo zaručuje dlhú životnosť vašich podláh aj v oblastiach s vysokou premávkou. Inovatívny Safe-Lock systém uľahčuje montáž a zabezpečuje stabilitu, čo je dôležité pre dosiahnutie dokonalého vzhľadu v každom prostredí. Natural matná úprava a realistická textúra orechového dreva vytvárajú príjemný a prirodzený pocit, ktorý je skvelým doplnkom pre moderné interiéry. S jemnými detailami a olejovým povrchom sa vaše podlahy stanú nielen estetickým prvkom vašej domácnosti, ale aj užitočným prvkom, ktorý môžete jednoducho udržiavať a čistit. Vychutnajte si kombináciu elegancie a praktickosti, ktorú tento laminát ponúka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23.228 kg |
| EAN: | 050000004862 |
| Hrúbka celkom: | 9 mm |
| Formát: | 2200 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Hnedo-Čierna |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Orech |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 6 |
| Názov dekoru: | Orech Galant prírodný |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Orech D003 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
