Laminate Flooring Trendtime 6 4V Dub Studioline medový prírodne matná štruktúra 4V 1744708 2200x243x9 mm AC5/33
Kód: P9639
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Laminate Flooring Trendtime 6 4V Dub Studioline s medovou prírodne matnou štruktúrou je ideálnou voľbou pre moderné interiéry, ktoré potrebujú eleganciu a odolnosť v jednom. S rozmermi 2200 x 243 x 9 mm a triedou AC5/33, tento laminát zabezpečuje vysokú pevnosť a trvácnosť aj pri intenzívnom používaní, čím je vhodný nielen do domácností, ale aj do komerčných priestorov. Inovatívne 4V fazetovanie vytvára dojem pravého dreva a dodáva každému priestoru hĺbku a charakter. Navyše, jeho prírodne matná povrchová úprava je nielen estetická, ale aj praktická, pretože je jednoduchá na údržbu a odolná voči škrabancom, čo zabezpečuje dlhodobú spokojnosť a krásu vo vašom domove.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23.228 kg |
| EAN: | 050000009544 |
| Hrúbka celkom: | 9 mm |
| Formát: | 2200 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 6 |
| Názov dekoru: | Dub Studioline medový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
