Laminate Flooring Trendtime 6 Dub Loft dymový biely olejovaný živá štruktúra 4V 1744710 2200x243x9 mm AC5/33
Kód: P9638
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte jedinečnú krásu laminátových podláh Trendtime 6 v dekore dymového bieleho dubu, ktorý pridá do vášho interiéru moderný a elegantný vzhľad. S rozmermi 2200x243x9 mm a triedou odolnosti AC5/33 je táto podlaha nielen štýlová, ale aj mimoriadne odolná voči opotrebeniu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre intenzívne zaťažené priestory. Živá štruktúra podlahy s efektným 4V fazetovaním zdôrazňuje jej prirodzenosť a vizuálny charakter, čím vytvára útulnú atmosféru vo vašom domove. Olejované prevedenie zabezpečuje nielen atraktívny vzhľad, ale aj jednoduchú údržbu, čo vám umožní dlhodobo si užívať krásu vašej podlahy bez nadmerného úsilia. S Trendtime 6 sa môžete tešiť z kombinácie funkčnosti a estetiky, ktorá obohatí vaše obľúbené miestnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23.228 kg |
| EAN: | 050000009543 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 9 mm |
| Formát: | 2200 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Živá štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 6 |
| Názov dekoru: | Dub Loft dymový biely olejovaný |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 39 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
