Lišta soklová Cezar LP80 Biela RAL9003 celohliníková 80x10x2500 mm
Kód: 68090031
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.875 kg |
| EAN: | 5904584811210 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Hliníková |
| Kolekcia: | LP80 |
| Názov dekoru: | Biela (RAL 9003) |
| Číslo dekoru: | RAL 9003 |
| Ks v balení: | 5 |
| Výška: | 80 mm |
| Šírka: | 10 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 10 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
