Lišta soklová Egger 40 hranatá "Cubical" L201 RAL9016 MDF fólia Biela pretierateľná 40x16x2400 mm
Kód: ID11125
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.936 kg |
| EAN: | 9010389981709 |
| Pretierateľná: | ÁNO |
| Profil, tvar: | Hranatý |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | NIE |
| Materiál: | MDF nosič + Fólia |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Kolekcia: | Cubical |
| Názov dekoru: | Biela |
| Číslo dekoru: | L201 |
| Ks v balení: | 10 |
| Montáž: | Nalepenie, nastrelenie |
| Výška: | 40 mm |
| Šírka: | 16 mm |
| Dĺžka: | 2400 mm |
| Hĺbka: | 16 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
