Lišta soklová Egger 58 hranatá L596 MDF fólia 58x14x2400 mm
Kód: 9930805
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10.56 kg |
| EAN: | 9010897146997 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru: | L596 |
| Číslo dekoru: | L596 |
| Ks v balení: | 10 |
| Odporúčaný dekor prvku k lište: | Dub strieborný |
| Výška: | 58 mm |
| Dĺžka: | 2400 mm |
| Hĺbka: | 14 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
