Lišta soklová Egger 58 hranatá L667 MDF fólia 58x14x2400 mm
Kód: 9930746
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.056 kg |
| EAN: | 9010897146775 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Kolekcia: | Cubical |
| Názov dekoru: | L667 |
| Číslo dekoru: | L667 |
| Ks v balení: | 10 |
| Odporúčaný dekor prvku k lište: | Dub červeno hnedý |
| Výška: | 58 mm |
| Šírka: | 14 mm |
| Dĺžka: | 2400 mm |
| Hĺbka: | 14 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
