Lišta soklová Egger 60 L137 MDF fólia 60x17x2400 mm
Kód: 6210050
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.056 kg |
| EAN: | 9009094070266 |
| Vedenie káblov v lište: | ÁNO |
| Profil, tvar: | Oblý |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Materiál: | MDF nosič + Fólia |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Číslo dekoru: | L137 |
| Montáž: | Na úchyt |
| Odporúčaný dekor prvku k lište: | Orech brown |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 17 mm |
| Dĺžka: | 2400 mm |
| Hĺbka: | 17 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
