Lišta soklová Egger 60 L357 MDF fólia 60x17x2400 mm
Kód: 9930355
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.056 kg |
| EAN: | 9009577468450 |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Číslo dekoru: | L357 |
| Odporúčaný dekor prvku k lište: | Universal Strieborné |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 17 mm |
| Dĺžka: | 2400 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
