Lišta soklová KronoOriginal K58C 4274 MDF fólia 58x18x2600 mm
Kód: 8410056
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.144 kg |
| EAN: | 4005705573114 |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Výška: | 58 mm |
| Šírka: | 18 mm |
| Dĺžka: | 2600 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
