Lišta soklová Parador SL18 Orech vlašský E001 1745233 2200x16,5x70 mm
Kód: P1748988
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.848 kg |
| EAN: | 4014809244646 |
| Dekor/drevina: | Orech |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Dyhová, MDF nosič |
| Kolekcia: | SL18 |
| Názov dekoru: | Orech vlašský E001 |
| Číslo dekoru: | E001 |
| Ks v balení: | 15 |
| Výška: | 70 mm |
| Dĺžka: | 2200 mm |
| Hĺbka: | 16,5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
