Lišta soklová Parador SL21 Biely základný náter D004 1745497 MDF fólia 2200x25x100 mm
Kód: P1748965
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| EAN: | 4014809250630 |
| Pretierateľná: | ÁNO |
| Dekor/drevina: | Biela |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Kolekcia: | SL21 |
| Názov dekoru: | Biely základný náter D004 |
| Číslo dekoru: | D004 |
| Ks v balení: | 10 |
| Výška: | 100 mm |
| Dĺžka: | 2200 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
