Lišta soklová Parador SL5 WF Dub D103 Vodeodolná 1748949 2200x16x50 mm
Kód: P1749118
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.122 kg |
| EAN: | 4014809271123 |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, nosič polyester |
| Kolekcia: | SL5 vodeodolná |
| Názov dekoru: | Dub D103 |
| Číslo dekoru: | D103 |
| Ks v balení: | 20 |
| Výška: | 50 mm |
| Dĺžka: | 2200 mm |
| Hĺbka: | 16 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
