Lišta soklová Parador SL5 WF Jednofarebná biela D002 RAL9016 Vodeodolná 1748959 2200x16x50 mm
Kód: P1749112
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.122 kg |
| EAN: | 4014809271321 |
| Dekor/drevina: | Biela |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, nosič polyester |
| Kolekcia: | SL5 vodeodolná |
| Názov dekoru: | Jednofarebná biela D002 |
| Číslo dekoru: | D002 |
| Ks v balení: | 20 |
| Výška: | 50 mm |
| Dĺžka: | 2200 m |
| Hĺbka: | 16 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
