Lišta soklová PVC Arbiton INDO Biela lesklá 01 26x70x2500 mm
Kód: 8410028
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 5905167725719 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Štruktúra povrchu: | NIE |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | INDO |
| Názov dekoru: | Biela lesklá |
| Číslo dekoru: | 01 |
| Ks v balení: | 10 |
| Výška: | 70 mm |
| Šírka: | 26 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 26 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
