Lišta soklová PVC Arbiton INDO Dub Selma 137 26x70x2500 mm
Kód: 6701371
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 5905167816981 |
| Štruktúra povrchu: | ÁNO (Wood Structure) |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Výška: | 70 mm |
| Šírka: | 26 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
