Lišta soklová PVC Cezar 60 Dub Moravia M405 60x20x2500 mm
Kód: 6614051
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5907684622786 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | Cezar 60 |
| Názov dekoru: | Dub Moravia |
| Číslo dekoru: | M405 |
| Ks v balení: | 40 |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
