Lišta soklová PVC Cezar Hi Line PRESTIGE 75 Biela Lesklá (RAL 9003) 75x22x2500 mm
Kód: 61990031
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 5907684605086 |
| Vedenie káblov v lište: | ÁNO |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | Hi Line Prestige |
| Názov dekoru: | Biela (RAL 9003) |
| Číslo dekoru: | 9003 |
| Ks v balení: | 20 |
| Výška: | 75 mm |
| Šírka: | 22 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 22 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
